Urodziny – okazja do świętowania i obdarowywania!

Urodziny to świetne okazje do dawania prezentów, ale niektórzy ludzie robią to źle, ograniczając własne opcje tylko do swoich bliskich przyjaciół lub rodziny. Chociaż miło jest dostać prezent od kogoś, z kim jesteś blisko, to może być smutne, jeśli nikt w twoim życiu nie czuje się z tobą na tyle blisko, by chcieć uczcić ten dzień prezentem. Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, którzy zrezygnowaliby z dawania prezentów w twoje urodziny, rozważ zaproszenie każdego, kogo chciałbyś uczcić razem z tobą. Każdy uwielbia być zapraszany na wielkie przyjęcie!

Bon podarunkowy jako prezent urodzinowy

Im młodszy odbiorca, tym trudniej może być określić, jaki prezent mu się spodoba. Jeśli jednak rozważasz bon podarunkowy na urodziny dziecka, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Ważne jest, aby dowiedzieć się, czym dziecko interesuje się w tym czasie i jaki wiek jest dla niego odpowiedni. Nawet jeśli dziecko nie jest bardzo stare, powinny być jakieś wskazówki, jakimi rodzajami zabawek czy gier lubi się bawić. Pomocne może być również sprawdzenie wszelkich informacji o ulubionych postaciach, które mogą być odpowiednie, jak również sugestie przyjaciół i członków rodziny, którzy już dobrze znają dziecko. Urodzinowe bony upominkowe oferują również elastyczność, ponieważ mogą być wykorzystane w wielu różnych miejscach w zależności od potrzeb osoby obchodzącej urodziny.

Bony upominkowe są również przydatne, gdy trzeba kupić prezenty dla kilku dzieci. Na przykład, gdy para właśnie urodziła dziecko i chce zaprosić Twoją rodzinę do wspólnego świętowania, może być trudno kupić prezenty dla niemowląt i małych dzieci, które są w zbliżonym wieku. Możesz złagodzić ten problem, po prostu dając każdemu dorosłemu uczestnikowi uroczystości urodzinowej bon upominkowy, który może następnie przekazać każdemu dziecku, tak aby każdy dostał coś na swoją kieszeń.

Jaki bon podarunkowy wybrać?

Bon podarunkowy dla osoby dorosłej to świetny sposób, aby pokazać im, że Ci zależy. Jest to trochę bardziej osobiste niż dawanie gotówki, ale bez kłopotów z koniecznością robienia zakupów w sklepie lub zamawiania online. Możesz być pewien, że znajdą coś, co im się podoba i czego potrzebują, a także jest to miłe, ponieważ daje im wybór, aby wybrać to, co chcą sami. Jednak prawdziwym czynnikiem decydującym o tym, czy kupisz bon podarunkowy dla osoby dorosłej czy dla dziecka, jest wiek osoby, dla której go kupujesz. Jeśli mają mniej niż 18 lat, powinieneś prawdopodobnie dostać bon upominkowy do ich ulubionego sklepu lub strony internetowej (na przykład iTunes lub Amazon), a nie dostać gotówkę. Jest tak dlatego, że dając gotówkę osobie niepełnoletniej, możesz wpędzić ją w kłopoty, jeśli użyje jej w sposób, którego ktoś inny może nie pochwalić.

Jeśli osoba, dla której kupujesz bon upominkowy, ma powyżej 18 lat, najlepiej jest kupić jej rzeczywistą, fizyczną kartę upominkową, aby mogła faktycznie użyć jej w sklepie i fizycznie zobaczyć, co kupuje, a nie tylko zobaczyć obrazek online. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, w której wiesz dokładnie, gdzie chcą się udać (restauracja lub coś podobnego) i kupisz im kartę podarunkową tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.